OyunClubX
@oyunclubx

Apkler ve Google playda olmayanlar oyunlar hakkında paylaşımların yapıldığı ve oyuncuların bir araya geldiği bu telegram grubuna katılabilirsiniz.

katıl

SOHBET | OYUN GRUBU
@sohbett_oyun

Oyun ve kelime türetme gibi kelime oyunların oynandığı ve oyunlar hakkında sohbet edilen telegram grubu için linke tıklayın.

katıl

TÜRKİYE SOHBET & OYUN DOSTLUK
@turkiyesohbet0

Silahlı ve çok oyunculu gibi oyunların yer aldığı bu telegram grubuna, oyunlara katılmak için üye olabilirsiniz.

katıl

GoyGoy Oyun Sohbet
@sohbet_goygoy_muhabbet

Oyun sohbetlerinin yer aldığı telegram grubunda sizde yerinizi alın ve sohbete katılın.

katıl

Trickster Gamers
@TricksterGame

Çok çeşitli oyunların yabancı kaynaklı hilelerini paylaşan telegram sayfasına katılabilirsiniz.

katıl

Epic Bedava Oyunlar
@epicfreegames

Epic bedava oyunların anlık bildirimleri ve kurulum yardımının olduğu telegram kanalı

katıl

GOOGLE PLAY STORE REDEEM CODES
@Google_play_store_redeem_codes

Çok ilgi gören Google play oyunları ve uygulamaları için redeem kodların paylaşımların yer aldığı telegram kanalına aşağıdaki linkten katılabilirsiniz.

katıl

gamestarter news
@gamestarternews

Birçok oyun ve arşivin bulunduğu grupta, çeşitli oyunlar hakkında pek çok paylaşım yapılmaktadır. Katılım için link:

katıl

Android Games and Apps
@Apps_and_Games_Android

Bir yandan oyunların oynandığı, diğer yandan sohbet edilen bu keyifli telegram kanalı sizlerle.

katıl

BEDAVA HESAPLAR SOHBET
@bedavahesaplartartisma

Bedava hesaplar dışında Oyuncuları bilgilendirmek amacıyla kurulan grupta, takım arkadaşı edinmek, hesap alım satımı yapmak ve yenilikleri takip etmek mümkün

katıl

Game
@Gamee6

True Mafia Türkiye oyununa dair bilgi ve paylaşımların yer aldığı grubu linkten takip edebilirsiniz.

katıl

PUBG MOBİLE TR SOHBET GRUBU
@pubgmobileegrup

Pubg mobile oyunlarının hesap satışlarının yapıldığı, kurulum desteğinin sağlandığı telegram grubuna katılın.

katıl

Premium Hesaplar
@megapaylasimlar

Oyunlara dair bedava hesapların paylaşıldığı ve kesitleri yer aldığı telegram kanalına giriş yapabilirsiniz.

katıl

Brawl Stars Official
@BrawlStars

Brawl Stars oyununun dünya çaapında resmi kanalı olan bu grupta oyuna dair pek çok paylaşıma erişebilirsiniz.

katıl

playboy store
@playboystore

İnsanların bir araya gelerek, kendilerine oyun arkadaşı bulmalarını sağlayan telegram kanalına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

katıl

config zamanı
@configzamani

Bu kanal, oyun haberlerinin, oyun önerilerinin, trailerlarının ve daha pek çok eğlenceli içeriğin paylaşıldığı bir platformdur.

katıl

Android Fırsat Uygulamalar
@AndroidFUapk

Oyuna ve uygulamalara dair birçok paylaşımın yapıldığı ve yeni içeriklerin eklendiği telegram kanalı.

katıl

KUPON STORE ( Winios & Sharpshooter destek grubu)
@pubgevertyy

Birçok oynayanların buluşma noktası olan bu telegram kanalına katılarak, siz de indirim kuponları yakalayabilirsiniz.

katıl

P M L | KUELA
@kuelalite

Siz değerli grup üyelerine oyun, uygulamala ve teknoloji vb paylaşımlar yapan bu Telegram grubu sizlerle!

katıl

ZİRVE MEDYA
@zirvemedya

İstatistiklere göre yasal bir şekilde oyunlar ve uygulamalar hakkında bilgilendirme paylaşımları yapan Telegram kanalı sizlerle!

katıl

Telegram Oyun Grupları Nedir?

İnternet sanal oyun dünyasına açılan en önemli kapıdır. İnternet üzerinden oynanabilen pek çok oyun bulunmaktadır. Bu oyunların nasıl oynanacağı kullanıcılar tarafından çözülse de bazı püf noktaları oyunda bölüm atlayabilmek için gereklidir. 

Telegram oyun grupları nedir, nasıl dahil olunur kullanıcılar arasında merak edilmektedir. Kullanıcısı olduğunuz oyun içeriklerinin püf noktalarını öğrenmek, taktik geliştirmek, oyun hilelerini öğrenmek için oyun grupları oldukça idealdir. Bunun yanı sıra oyun gruplarında referans aracılığı ile puan kazanımı, çeşitli hediyeler söz konusudur. Bu açıdan bakıldığında oyun gruplarının önemi büyüktür.

Telegram oyun grupları bilindiği takdirde oyun oynama kapasitenizde artış olacaktır. Özellikle oyun hileleri ile muhteşem oyun çıkışları yapmak mümkündür. Oyun gruplarında oyun içeriği hakkında geniş kapsamlı bilgi edinmenize olanak tanır.

Her oyun için özel oyun grupları vardır. Özellikle oyun bağımlığı var olan kullanıcılar bu gruplarda oyun içinde başarılar kazanabilmektedir. Bir kere Telegram oyun kanallarına giriş yaptığınızda ilgili oyundaki başarı kaçınılmaz olacaktır.

Telegram Oyun Hileleri için Kanallar Güvenilir mi?

Her oyunun mutlaka bir açığı bulunmaktadır. Ancak bunlar ne yazık ki oyuncular tarafından farkına varılamaz boyuttadır. Oyun hileleri oyun geliştiriciler tarafından bulunarak test edilerek keşfedilir. Bazı oyunlarda hile olasılığı söz konusudur. Ancak bu hileler her platformda görmeniz mümkün değildir. Telegram oyun hileleri için kanallar güvenilir mi birçok oyuncu için merak konusudur.

Oyun hileleri oyunlarda başarı göstermeniz için yardımcı unsurlardır. Telegram oyun hileleri sayesinde birçok oyunda üstün performans gösterilebilmektedir. Oyuncular hile konusunda şüpheci yaklaşması normaldir. Ancak oyun hileleri kanal yöneticileri içerisinde denendikten sonra paylaşıma sunulmaktadır. Dolayısı ile oyun hileleri oldukça güven verici olarak kullanıma açıktır.

Başlıca Telegram Oyun APK Kanalları

Telegram’da oyun içeriklerini paylaşan birçok kanal bulunmaktadır. Başlıca Telegram oyun APK kanalları sayesinde oyuncular güncellenen oyunları cihazlarına indirebilirler. Bunun yanı sıra oyun hilesi yapabilmek için oyun APK dosyalarına da ihtiyaç bulunmaktadır. Telegram oyun üzerine açılmış kanallar oyuncular için vazgeçilmez bir paylaşım yeridir.

Eğer doğru Telegram adresinde bulunursanız o zaman oyun kalitesizde artacaktır. Bu sayede oyunlar çok daha kaliteli hale gelecektir. Bazı oyun APK dosyalarını arama motorlarında bulmak imkansızdır. Ayrıca dosyaların virüslü olması da cihazlara zarar vermektedir. Bu sebeple Telegram uygulama kanalları temiz içerik sağlaması ile avantajlıdır.

  • https://t.me/oyundunyasips4
  • https://t.me/oyunalemipufyo
  • https://t.me/niceoyun
  • https://t.me/ELCHAPO_ARSIV

Telegram’da Oyun Botu Nasıl Yapılır?

Telegram’da oyun botu kurabilmek oldukça basittir. Telegram’da oyun botu nasıl yapılır birçok yönetici için merak konusudur. Oyun botu oluşturabilmek için iki aşamanın yerine getirilmesi gerekir.

Oyun botu oluşturabilmek için BotFather hesabı oluşturmanız gerekir. Oyun botunuzun oluşturabilmeniz açısından başka bir bot kullanmanız gerekir. Bu sayede kendi oyun botunuzu yaratmak oldukça basittir.

Botu çalıştırmak için bot sayfasına mesaj yollamanız botu başlatmanız için gerekli bir eylemdir. Konuşan BotFather yardım sayfası ile sizi yeni bot oluşturmaya yönlendirecektir. /newbot komutu ile bot isminizi belirledikten sonra ikinci adıma geçebilirsiniz. Bot isminiz kesinlikle bot kelimesini içermelidir.

BotFather botunun aktif hale getirebilmek için de yardımcı unsurlara ihtiyaç vardır. Botun kullanıcılarla iletişimini sağlamak adına, sistem kullanılması gerekir. Böylece mesajlar yönlendirilebilir hale gelebilmektedir. Başka bir deyişle botun bir şekilde programlanmaya ihtiyacı vardır.

Bunu da Node.js ve Python paketlerinden yararlanılabilmektedir. Paketleri cihazınıza indirin. Ayrıca bot oluşturmanız için Telegram bot api paketleri de indirmeniz gerekmektedir. Index.js dosyasını kopyalamanız ve token değerlerinin değişmesi ile kendi botunuzu oluşturabilirsiniz.

Telegram Oyun Grubu Nasıl Kurulur?

Telegram oyun grubu klasik grup kurma ile aynıdır. Telegram oyun grubu nasıl kurulur merak eden kullanıcılara kısaca grup kurmayı anlatalım. Telegram’da oyun grubu oluşturmak isteyen kullanıcılar uygulamaya girdikten sonra mesaj sayfasına gelip yeni grup butonunu tıklamalıdır. Gruba eklemek istenen kişiler seçilerek yeni oyun grubu oluşturulabilmektedir. Grubun netleşmesini sağlamak açısından grubunuzu onaylayarak oyun grup faaliyetlerinize başlayabilirsiniz.

En İyi Oyun Haberleri için Telegram Kanalları

Oyun dünyası oldukça geniş kapsamlıdır. Her gün yeni çıkan oyunlar, kullanıcıları adeta büyülemektedir. En iyi oyun haberleri için Telegram kanalları sayesinde birçok oyun haberi alabilirsiniz. Telegram kanallarından oyun içeriklerindeki yenilikler kullanıcılara anından iletilmektedir. Özellikle fanatik boyuttaki oyunlar hakkında detaylı bilgiler bu kanallar aracılığı ile sağlanabilmektedir.

  • https://t.me/trpubgmobiltr
  • https://t.me/metin2Redline
  • https://t.me/wrifttrcom
  • https://t.me/werewolfsohbetoyun