BİTCOİN HABERLERİ
@BİTCOİNHABERLERİ_TR

Bitcoin ve kripto paralar için bilgilendirmelerin yapıldığı, kaliteli analizler ile siz değerli yatırımcılara fikir ve önerilerin sunulduğu BİTCOİN HABERLERİ Telegram grubumuza sende katılabilirsin!

katıl

KRİPTO SİNYAL TÜRKİYEM
@KRİPTOSİNYALTURKİYEM

Uzman kadromuz ile sizlere daha kaliteli hizmet sunmaktayız siz değerli yatırımcılara her daim güvenilir yatırım tavsiyelerinde bulunduğumuz grubumuzda zaman kaybetmeden sende katıl!

katıl

ALTCOİN BİTCOİN KRİPTO ANALİZ
@ALTCOİN_BİTCOİN_TURKİYE_KRİPTO

Sinyal paylaşımlarının her daim yapıldığı sohbet havasında kendinizi aile ortamında hissedeceğiniz güvenilir kaliteli analiz önerilerimiz ile hizmetinizde olduğumuz grubumuza durma sende katıl!

katıl

TNT PUMP SİGNAL
@TNTGLOBALPUMP

kazanmanız için size tüm fırsatları sunmakta olan, her daim pump’ta %1000 hedef belirleyen TNT PUMP SİGNAL Telegram grubumuza sizleride bekleriz!

katıl

LİDER CRYPTO
@LİDERCRYPTO

Kripto para piyasasında sizlere her zaman kaliteli hizmet ve teknik analizler sunan Lider Telegram grubumuza ne duruyorsun sende katılsana!

katıl

GÜNLÜK BİTCOİN, DOLAR, ALTIN, EURO KURLARI
@PARARAPORU

Her gün düzenli bitcoin, dolar, euro, altın, sterlin gibi değerli para birimleri için aylık ve yıllık analizlerin gerçekleştirildiği para raporu Telegram grubumuza sizlerde katılabilirsiniz!

katıl

BİTCOŞAR
@BİTCOSAR

Fırsatlar diyarı olan bitcoşar bedava kripto para kazanma şansı sunan, ücretsiz alım satım tüyoları veren bitcoşar Telegram grubumuza sizlerde katılabilirsiniz!

katıl

KRİPTO EVİ
@KRİPTOEVİ

Siz değerli yatırımcılarımıza özel, farklı olarak ekibimizde bulundurduğumuz psikoloji uzmanlarımız ile sizlere her daim destek sağlamaktayız kaliteli güvenilir yatırım tavsiyelerimizden faydalanmak için sizleride aramızda görmekten mutluluk duyarız!

katıl

FİBSWAP DEX TÜRKİYE
@FİBSWAPDEXTURKYE

Tek düğme aracılığıyla ağdan ağa geçiş sistemi ile coinlerinizin aktarımını sağlayan FİBSWAP DEX TÜRKİYE Telegram grubumuz ile hizmetinizdeyiz sizleride aramıza bekleriz!

katıl

NFT World.tv
@NFTWORLDTV

İşlem kayıtları, varlıkların takibi gibi güven oluşumu sağlıyan büyük bir defter olan blockchain ve NFT sistemlerine dahil herşey NFT World.tv Telegram grubumuz sizlerin hizmetinde!

katıl

KRİPTO ANALİZ
@KRİPTO_ ANALİZ

Profesyonel ekibimiz aracılığıyla 2 farklı dil ile sizlere analizler gerçekleştirdiğimiz kripto analiz Telegram grubumuzda sizleride görmek isteriz!

katıl

ANALİZOOM
@ANALİZOOM

Milyonlarca üyeye sahip olan grubumuzda yatırımcılarımız için çok avantaj sağlayan kaliteli güvenilir doğru analizlerimizin paylaşıldığı analizoom Telegram grubumuza haydi durma sende katıl!

katıl

ASCOİN
@ASCOİN_İO

Ascoinındex’e ait coin olarak piyasaya sürülen ascoin siz değerli yatırımcılara satışa sunulmaktadır müşteri memnuniyetine önem verdiğimiz grubumuzda sizleride aramızda görmek isteriz!

katıl

MİNEXPARTNER
@MİNEXPARTNER

Kripto parada bambaşka bir devrim getiren Minexpartner alım satım yerine üretim ile kazanç sağlamaktadır Minexpartner Telegram grubu olarak hizmetinizdeyiz!

katıl

YENİ KRİPTO PARA İLANLARI
@CMCNEWLİST

Siz değerli yatırımcı üyelerimize fazla kazanç sağlamak için daha hızlı bildirim paylaşımı yaptığımız grubumuza sende katılabilirsin!

katıl

HOLDEX FİNANS TÜRKİYE
@HOLDEXFİNANCETR

Tüm finans yatırımlarınızda yanınızda olan sizlere geleceği parlak olan tavsiyelerde bulunan 100 X potansiyele sahip HOLDEX FİNANS TÜRKİYE Telegram grubumuz sizlerin hizmetinizdedir!

katıl

BİNANCE PUMP SİGNAL
@Big_Pumps_Signals

Pump piyasasında ün yapmış olan grubumuz toplamda 8 gruptan oluşmaktadır sizlere daha hızlı yatırım hizmetleri sunmak için açtığımız grubumuzda her daim yanınızdayız!

katıl

BTXTURK
@BTXTURK

Uzman kadromuz ile sizlere analiz hizmeti sunmakta olduğumuz grubumuzda sizlere kazanç sağlamak için ekibimizle her zaman hizmetinizdeyiz grubumuzda sizleride görmekten mutluluk duyarız!

katıl

BİNANCE SİNYALLERİ
@KRİPTOPARASİNYALLERİTURKEY

Kripto,forex ve bist üzerine sinyallerin sizlere sunulduğu grubumuzda paylaşımlarımızın yatırım tavsiyesi olmadığını hatırlatmak isteriz. Grubumuza katılımınızı her zaman bekleriz!

katıl

PROBİT GATE. İO BİNANCE PUMP SİGNAL
@PROBİTPUMPSİGNAL

Tüm borsalarda pump organizasyonu hizmeti sunan sizlere en kısa süre içerisinde kazanç yöntemlerini sağlayan Probit Gate. İo Binance Pump Signal Telegram grubumuz her daim sizlerin hizmetinizde!

katıl

KRİPTO SİNYAL
@KRİPTO_ SİNYAL

Sizlere 2 farklı dilde sinyal ve analiz hizmeti sunmakta olduğumuz grubumuzda sizleride aramızda görmekten mutluluk duyarız!

katıl

BİTCOİN SİNYAL
@BİTCOİNSİNYALTR

Değerli kripto paraları, bitcoin ve altcoin gibi değerli paraların kaliteli analizlerinin paylaşımının yapıldığı grubumuza herkes katılabilir!

katıl

KRİPTO ANALİZ AVCISI
@KRİPTOANALİZAVCİSİ

Grubumuzda siz değerli üyelerimize özel ücretsiz bir hizmet sunmaktayız kısa ve uzun vadeli altcoin analizlerimizi paylaştığımız kazanç sağlamanız için çabaladığımız grubumuza sizleride bekleriz!

katıl

CHİLİZ SOCİOS TELEGRAM KRİPTO PARA
@CHİLİZHABERTR

Sizler için aktif bir şekilde haber paylaşımlarını yaptığımız, kripto paraya dair tüm bilgilendirmeleri hizmetinize sunmakta olduğumuz grubumuzda sizleri her zaman aramızda görmek isteriz!

katıl

DPT-DOLLAR PUMP TEAM
@DPT_TR

Pump, dolar, bitcoin gibi değerli para birimleri üzerine yerli ve yabancı dil ile sizlere kaliteli güvenilir hizmet sunduğumuz grubumuzda senide aramızda görmek isteriz!

katıl

COİN MÜHENDİSİ
@COİNMUHENDİSİ

Kripto para üzerine sizlere daha hızlı bir şekilde bilgilendirme hizmeti sunmak için kurmuş olduğumuz grubumuza haydi durma sende katıl!

katıl

WHALE HARRY KRİPTO
@WHALEHARRY

Kripto para borsasına dair tüm yorumların ve bilgilendirmelerin yapıldığı, kişisel önerilerin bulunduğu grubumuzda yapay zeka baz alınarak sizlere sunduğumuz hizmet grubumuzda sizlerinde aramıza katılmasını çok isteriz!

katıl

CARDANO TELEGRAM BİTCOİN
@CARDANOTURK

Kripto paralarda en kısa sürede sizlere yüksek kazançlar elde etmenizi sağlayan, üyelerinin memnuniyetini sağlayan grubumuza haydi durma sende katıl!

katıl

KRİPTO SÖZLÜK PİYASA MUHABBETLERİ
@KRİPTOSOZLUKTVPİYASAMUHABBETİ

Kripto paralar üzerine çalışmaların yürütüldüğü, güvenilir analizlerin yapıldığı bilgi paylaşımlarının sizlere aktarıldığı Kripto Sözlük Piyasa Muhabbetleri Telegram grubumuz hizmetinizde!

katıl

HOLO TÜRKİYE TELEGRAM KRİPTO PARA
@HOLO_TR

Kripto paraya dair tüm bilgilendirmelerin geçtiği grubumuzda bitcoin ve altcoin’in yanı sıra holochain üzerine teknik analiz ve sinyal işlemleri de yapılmaktadır haydi durma sende grubumuza katıl ve kazan!

katıl

CHİLİZ TELEGRAM SOHBET
@CHİLİZTRADETR

Kripto paralar ile alakalı ticari ilişkilerin kurulduğu, ticari muhabbetlerin edildiği, yatırım tavsiyeleri önerilerinin yapıldığı grubumuza haydi durma sende katıl!

katıl

KRİPTO TEKNİK
@KRİPTOTEKNİK

Kriptoya dair tüm teknik bilgi paylaşımlarının yapıldığı, sizlere doğru kararlar verip kazanç elde etmenizi sağlayan Kripto Teknik Telegram grubumuz sizlerin hizmetinde!

katıl

SÜREKLİ PUMP ORGANİZASYONLARI
@KRİPTOTRR

Oluşan fırsatların anlık olarak paylaşıldığı, pump kripto gibi değerli para birimleri üzerine eğitim sunumlarının yapıldığı grubumuza siz değerli üyelerimizi her zaman bekleriz!

katıl

KRİPTO SEPETİ
@KRİPTOSEPETİ

Türkiyede en geniş çapta kripto keşfi yapan müşteri memnuniyetine çok özen gösteren tek kaliteli hizmet sunan KRİPTO SEPETİ Telegram grubu sizlerle!

katıl

BİTCOİN TELEGRAM
@RİPPLETURKİYE

Bitcoin ve alt coinlere dair en güncel ve son dakika haberlerin yer aldığı, güvenilir analizlerin paylaşımının yapıldığı bitcoin Telegram grubumuza katılımlarınızı bekleriz!

katıl

KRİPTO TÜRKİYE
@KRİPTOTURKİYE

Kripto paraya dair tüm bilgilendirmelerin yapıldığı tahmin ve doğru güvenilir yatırım önerilerinin paylaşıldığı KRİPTO TÜRKİYE Telegram grubumuz sizlerle!

katıl

TRADE REHBERİ
@TRADEREHBERİ

Kripto paralar ve bitcoin üzerine çalışmaların yürütüldüğü dayanışma grubumuza siz değerli üyelerimizide bekleriz!

katıl

BİNANCE TÜRKİYE TELEGRAM KRİPTO PARA
@BİNANCETURKİSH

Kripto para grupları arasında ismini duyurmuş ve güven kazanmış olan grubumuz her daim sizler için yardımlaşma platformu içinde sizlere hizmet sunmaktadır grubumuza her zaman sizleride bekliyoruz!

katıl

KRİPTO EMRE
@KRİPTOEMRE

Kripto paralarda en kısa sürede sizlere yüksek kazançlar elde etmenizi sağlayan KRİPTO EMRE Telegram grubumuz sizlerin hizmetinde!

katıl

COİN ALERTT TELEGRAM BİTCOİN ANALİZLERİ
@COİNALERTT

Bitcoine dair profesyonel ekibimizle beraber yapılan teknik analizlerin paylaşımı, sohbet tadında soru cevap aktivitelerimizin gerçekleştirildiği grubumuza haydi durma sende katıl!

katıl

KRİPTO KONSEY GRUBU
@PİYASA

Piyasada değerli olan bitcoin,altın,dolar euro gibi değerlerin güvenilir bir şekilde analizlerinin yapılıp siz değerli yatırımcılar ile paylaşımının sağlandığı TÜRKİYE PİYASA KONSEYİ Telegram grubu sizlerle!

katıl

Kripto Para Yatırımcıları
@KriptoSefiri

Kripto para piyasaları hakkında her gün detaylı bir şekilde bilgi almak istiyorsan bu Telegram grubuna katılabilirsin!

katıl

kripto para haberleri
@kriptoparahaberlerii

Bitcoin, Dolar, Altın, Sterlin ve daha birçok para değerleri hakkında bilgi sahibi olup analizlerini gerçekleştirmek istiyorsan Telegram grubuna katılabilirsin!

katıl

Kripto Para Yatırımcı Grubu
@kriptopara_yatirim

Günlük olarak Bitcoin, Dolar, Altın, Sterlin vb. para birimleri hakkında değerlerini öğrenip periyotları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak mı istiyorsun?

katıl

Telegram Kripto Para Sinyal Grupları Nedir? Ne İşe Yarar?

Telegram her konu kullanıcılara yardımcı olan grup etkinlikleri ile dikkat çekmektedir. Telegram kripto para sinyal grupları nedir ne işe yarar merak edilmektedir. Bilindiği gibi kripto son zamanlarda geçerli olan sanal para birimidir. Özellikle yatırım amacı ile kullananların sayısı hiçte az değildir. Telegram kripto paralar ile ilgili etkili bilgiler vererek kişilerin doğru şekilde yönlenmesini sağlayabilmektedir.

Grup yöneticileri kripto borsası üzerinde oluşan değişiklikleri an ve an kullanıcılarla paylaşılarak karlı yatırımlar sağlamayı amaçlar. Elbette ki grup içinde oluşan sohbetler ve paylaşımlar ve kripto tüyoları yatırım sahiplerinin dikkatini çekmektedir. Ancak kripto para grup seçiminde kullanıcılar çok dikkatli olması gerekir.

Telegram Kripto Para Botları Ne İşe Yarar?

Telegram’da botların önemi büyüktür. Her botun bir amacı ve görevi vardır. Telegram kripto para botları ne işe yarar bilinmesi oldukça sağlıklı olacaktır. Özellikle kripto para gruplarında bot kullanmak kazanmayı ve bilgilendirmeyi amaçlamaktadır. Kripto para botları da kendi aralarında farklı amaçlara hizmet etmektedir.

Kimi reklam üzerinden para kazandırırken kimi kullanıcılara kripto borsası hakkında genel bilgi sağlayabilmektedir. Yöneticiler hizmet amacına göze alarak farklı botlar kullanabilmektedir. Bazı kripto para botlarında kullanıcılara beş dakika ara ile borsa bilgilendirmesi sağlanır. Kripto kazandıran botlar ise son derece merak uyandırıcıdır. Reklam izleyerek bottan para kazanmak mümkün olabilmektedir.

En İyi Telegram Kripto Para Sohbet Grupları

Kripto yatırımcıları için borsayı takip etmek ve konu hakkında fikir alışverişleri çok önemlidir. Bu sebeple Telegram anlık mesajlaşma uygulaması ile çeşitli kripto grupları aboneliği oldukça yarar sağlayıcıdır. Ancak sağlıklı ön görüler sağlayabilmek için doğru gruplarda yer almak gerekir.

En iyi Telegram kripto para sohbet grupları kullanıcıları etkili bir biçimde yönlendirebilmektedir. Telegram kripto grupları ile yatırımlar sağlıklı bir şekilde çoğalabilmektedir. Kripto konusunda uzman olan toplulukları tercih etmek maddi manevi güçlendirecektir

 • https://t.me/piyasa
 • https://t.me/cryptoivanovx
 • https://t.me/bitcoinhaberleri_tr
 • https://t.me/balinasinyal
 • https://t.me/kripto_habertr
 • https://t.me/lidercrypto

Telegram Kripto Dolandırıcılığı Dikkat!

Telegramda kripto para gruplarında çok dikkat edilmesi gerekir. Telegram kripto dolandırıcılığı dikkat edilmesi gereken bir husustur. Grup üyeleri arasında fırsat kollayan dolandırıcılar sıklıkla rastlanmaktadır. Bu dolandırıcıların amacı kripto paraların kendi hesaplarına geçirilmesidir.

Grup içindeki kullanıcılar sözde ortaklıklarla kandırılarak dolandırılmaktadır. Bu sebeple Telegram kripto gruplarında üyeler bu konuda temkinli olmalıdır. Paranıza ortak olmak isteyenler, ortak yatırım vaadinde bulunan kişilere kesinlikle itibar etmemek gerekir. Aksi halde yatırımlarınızdan olmanız an meselesidir.

Telegram Kripto Para Analiz Konuları Nedir?

Telegram grupları çeşitli paylaşımlarla ilgi odağı olmaktadır. Kripto konusu ile ilgilenen kişiler Telegram kripto para analiz konuları nedir bilmek istemektedir. Böylece grup içerisinde verim alabilecekleri kuşkusuzdur.

Konuların tatmin edici olması ile kripto yatırımları anlam kazanmaktadır. Kullanıcılar kripto analizi ile yönlenmek ister.

 • Zincir Üstü Ölçüt
 • İşlem sayısı
 • İşlem değeri
 • Aktif adresler
 • Ödenen işlem ücreti
 • Hash oranı
 • Stake tutar
 • Proje ölçütleri
 • Whitepaper
 • Token ekonomisi
 • Finansal ölçütler
 • Piyasa değer
 • Likidite ve hacimler
 • Arz mekanizmaları

Telegram Kripto Para Airdrop Kazanma Kanalları Nelerdir?

Telegram kripto para kanalları oldukça fazladır. Ancak bazılarında kullanıcılara Airdrop kazanma şansı sağlamaktadır. Airdrop kripto paraların ücretsiz olarak kullanıcılarla paylaşılması durumudur. Bu imkanlara sahip kripto para kanalları çok daha ilgi çekici ve cazip bulunmaktadır. 

Telegram kripto para Airdrop kazanma kanalları nelerdir kısaca göz atalım. Bu sayede kripto paralarınızda ufak çağlıda olsa büyüme söz konusu olacaktır. Telegram kripto para Airdrop gruplarında seçici olmak gerekir.

 • https://telegram.me/dailyairdropking
 • https://t.me/kazancrehberi
 • https://t.me/airdropinspector
 • https://t.me/onayliairdroplar
 • https://t.me/parakanalim

Bu kanallar aracılığı ile kripto para kazancınız olabilmektedir. Genellikle bu kanallar Airdrop botları ile desteklenmektedir.

Telegramda BTC ve Altcoin Balinaları Var mı?

 Balina adı ile edilen kripto yatırımcıları bulunabilmektir. Bunlar BTC ve altcoin yatırımlarında oldukça güç sahibi kişilerdir. Bazen bu balinalar fon ve serbest yatırımlar olarakta karşımıza çıkar. Balinalar sayesinde kripto para piyasaları ilginç bir şekilde değişkenlik gösterebilmektedir.

Balinalar kripto paraları ücret fiyattan satabilir ve düşük fiyattan alım yapabilirler. Telegramda BTC ve altcoin balinaları var mı takipçiler merak etmektedir. Sonuç itibari ile balinalar her yerde olabilir. Buna engel olmak mümkün değildir.

Telegram ile Bitcoin ve Altcoin (mining) Madenciliği Var mı?

Bitcoin ve Altcoin madenciliği kriptoların üretilmesini amaçlayan bir eylem oluşturmaktadır. Kripto paraların madenciliği ile ilgilenen kişiler Telegram aracılığı ile de faaliyetlerini sürdürmek isterler.

Ancak Telegram ile Bitcoin ve altcoin (mining) madenciliği var mı yok mu merak uyandırmaktadır. Telegram botları ile kriptoların madenciliğine sağlanabilmektedir. Kripto madenciliğine yönelten Telegram grup ve kanalları da bulunmaktadır.

 • https://t.me/miningyardimlasmatr
 • https://t.me/minexpartner
 • https://t.me/kriptomadencisi

Telegram ile Bitcoin ve Altcoin kazanma

Telegramda kripto ile ilgili grup ve kanallarda bulunmak yatırımlarınızın doğru değerlenmesini sağlayabilmektedir. Ancak katılacağınız grupların kalabalık olmasına ve bilgi paylaşımı içeriğinde olması çok önemlidir. Telegram ile Bitcoin ve altcoin kazanma işlemi genellikle bot yardımı ile sağlanabilmektedir. Telegram kurulu her cihazdan Bitcoin ve altcoin kazanmak mümkündür.

Bitcoin ve altcoin desteği sağlayacak olan botları başlatmanız kripto para kazanmanızı kolaylaştıracaktır. Bot sayesinde günlük olarak alabileceğiniz sanal paralar damlaya damlaya göl haline gelecektir. Telegram botları üzerinden günlük Bitcoin ve altcoin bonusu kazanabilirsiniz. Telegram üzerinde bonus kripto kazanmanızı yarayacak bir sürü bot bulmak mümkündür.

Telegram üzerinden Bitcoin ve altcoin kazanmak sabır işidir. Bu konuda yatırımlarınız azda olsa güçlenmesi açısından güvenilir grup ve kanallarda bulunmak gerekir. Özellikle bot kullanımında en iyiyi keşfetmek çok sağlıklı olacaktır. Kripto kazanmak için araştırma yaparak kendiniz için en kazançlı grup, kanal ve botları bulmak çok yerinde olacaktır.