MAXİM FİLM I HD
@film_izle_tr

Sizler için her daim kaliteli içerikleri araştıran, Imdb’de yüksek oy oranına sahip filmleri derleyen kanalımızda filmlerin tadına doyamıyacaksınız. kanalımızda sizlere özel sunduğumuz filmleri görmek isterseniz haydi sizlerde durmayın kanalımıza katılın.

katıl

FİLM İZLE TRDUBLAJ VE YERLİ
@thefilmizle

İzlenmesinden en keyif alacağınız dizi ve filmlerin hizmetinize sunulduğu,reklamlara boğulmadan izleme keyfi yaşıyacağınız, tadına doyamıyacağınız kaliteli içeriklerimizle doldurduğumuz kanalımıza sizleride her zaman bekleriz

katıl

filmler sokagi
@filmlersokagi1

Her geçen gün siz değerli izleyicilerimize daha kaliteli, sizleri ekrana kitleyecek, heyecan verici efsane filmlerimizi sunmak için çalışmalar yürüttüğümüz kanalımıza her zaman katılabilirsiniz.

katıl

NETBLU FİLM
@netblufilm

Aksiyon, gerilim, dram, komedi vb tüm kategorilerden içeriklere sahip zamanınızı dolu dolu geçirebileceğiniz zevkli filmlerin olduğu kanalımıza haydi durma sende katıl!

katıl

izle film
@izle_film

Akıllardan silinemeyen, yeri geldiğinde tekrar tekrar açıp izlenen, sizlere kendinizi sinema salonunda hissettirecek ilgi çekici içeriklerimize sahip olan kanalımıza sizlerde her zaman katılabilirsiniz.

katıl

DİZİLER & FİLMLER
@dizinet

Reklamsız ve ücretsiz bir şekilde sizlere sunduğumuz, keyif ala ala izleyebileceğiniz kaliteli içeriklerle dolu kanalımızda sizleride her zaman bekleriz.

katıl

FİLM VE DİZİ ÖNERİ TÜRKİYE
@filmdizioneri

Sizler için her zaman güncel dizi ve filmler sunduğumuz, kaliteden uzak yapımlarla zamanınızı çalmadığımız izlemekten büyük tat alacağınız film ve dizi önerileri kanalımıza haydi durmayın hemen sizlerde katılın.

katıl

FİLMLER I NETFLİX TR
@filmlernetflixtr

Sizlere her geçen gün daha kaliteli hizmet sunduğumuz için kanalımız sizler sayesinde her geçen gün dahada büyümektedir sizler için netflix, blu tv gibi platformlarda yerli yabancı en kaliteli yapımları derleyip kanalımızda sizlerin hizmetine sunmaktayız kanalımıza bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

katıl

PANDA FİLM | HD
@film_izlee

Profesyonel ekibimizle birlikte sizlere daha iyi hizmet sunmak için her gün düzenli olarak sizler için Birbirinden kaliteli içeriklerle sizi eğlendirmeyi, zamanınızı keyifle geçirmenizi sağladığımız kanalımıza her zaman sizleri bekliyoruz.

katıl

FİLM 10 LİNE
@film10linee

Sizler için düzenli olarak her gün online olduğumuz kanalımızda sizlere güncel izlenmesinden çok haz alacağınız kaliteli yapımları sunduğumuz kanalımıza sizleride her zaman bekleriz.

katıl

NETFLİX DİZİLERİ İZLE
@filmizley

En kaliteli platform olan netflix’e ait tüm dizilerin yayınlandığı, keyifli bir izlenme hizmeti sunulan kanalımıza siz değerli izleyicilerimizide bekleriz

katıl

dizi otağ
@diziotag

Ücretsiz bir şekilde sizlere sunduğumuz en güncel diziler ile sizlere hem film indirme fırsatı hem de keyifle izleme fırsatı sunduğumuz kanalımıza katılımlarınızı her daim bekleriz.

katıl

Netflix Yerli Yabancı Dizi İzle
@Netflixdizisaatim

İnternette asla bulamayacağınız içeriklerin paylaşımının yapıldığı, ücretsiz oyun, netflix, spotify gibi platformları sizlere ücretsiz sunduğumuz kanalımıza vakit kaybetmeden sizlerinde katılımlarınızı bekliyoruz.

katıl

KORE DİZİLERİ TR
@Koredizilerim

Kore Dizileri ve filmlere dair aklınıza gelebilecek tüm kaliteli içeriklerin bulunduğu filmler üzerine sohbetlerin gerçekleştirildiği kanalımıza sizleride bekleriz

katıl

Türkçe Anime Arşivi
@animearsiv

Sizlere özel ekibimiz ile hazırlamış olduğumuz tadına doyamıyacağınız anime arşivlerimizden çok keyif alacağınızdan eminiz bu doyumsuz film keyfini yaşamak için kanalımıza bekleniyorsunuz.

katıl

Altyazılı ve Dublaj Filmler
@altyazili_dublaj_filmler

Kalitesiz filmler ile zamanınızı çalmıyoruz vaktinizi çok keyifli bir şekilde geçirebileceğiniz hepsi birbirinden kaliteli içeriklere sahip filmlerimiz ile FİLM ARŞİVİ TÜRKİYE Telegram grubu sizlerle!

katıl

DİZİ İZLE TÜKÇE DUBLAJ
@thediziler

Siz değerli izleyicilere özel en kaliteli, yoğun ilgi gören yabancı dizi ve filmlerin bir araya getirildiği YABANCI DİZİ FİLM Telegram grubu sizlerle!

katıl

Turkce dublaj flim hd
@filim7100

IMDB’den düzenli olarak her gün sizler için en kaliteli sürükleyici film derlemelerinin yapıldığı Telegram kanalı sizlerle!

katıl

Film Tavsiyeleri
@sinemasalfilmtavsiyeleri

Kaliteli film içeriklerine sahip, güncel filmlerin sunulduğu, sizlere keyifli izlenme sunumu yapan indir film Telegram grubu sizlerle!

katıl

sinema filmleri
@sinemafilmleri

Yabancı dizi ve film içeriği hakkında eleştiri, sohbet ve fikir alışverişi yapabileceğiniz telegram grubumuza sizleri de bekliyoruz.

katıl

Dizi Film Sohbet D&F
@dfsohbet

Yabancı dizi ve filmlerle ilgili paylaşımların yapıldığı bu gruba katılarak, film ve dizi kültürünüze yeni şeyler ekleyebilirsiniz.

katıl

Yabancı Dizi/Film Arşiv
@dizifilmarsiv

Oldukça popüler olan bu kanalda, çeşitli film ve dizilere dair önemli paylaşımlara ulaşabilirsiniz.

katıl

TV ARŞİVİ
@tvarsiv_film_dizi

Tüm dizileri yakından takip edebileceğiniz, repliklerin ve dizi haberlerinin paylaşıldığı bu kanala abone olabilirsiniz.

katıl

TRT Belgesel
@trtbelgesel

Küresel çapta yayınlanan popüler belgeselleri dilediğin gibi indirerek keyifle izleyebilirsin! Belgesel TRT Telegram Kanalı sizlerle!

katıl

belgesel evim
@belgeselevim

Aklında kalmış veya hep izlemek isteyip İnternet üzerinde bulamadığın bir belgesel mi var? İşte o filmi En Büyük Belgesel Arşiv Kanalından bulabilirsin!

katıl

film Paylaşım
@trfilmpaylasim

Reklamsız bir şekilde filmleri ve dizileri izlemek için Unutulmaz Filmler telegram grubumuza katılabilirsiniz.

katıl

Sinefil (Film, Dizi, Animasyon ,Belgesel)
@sinefil2

Her gün yeni filmler, belgeseller ve dizilerin paylaşımlarının yapıldığı eğlence vakit geçirebileceğiniz Telegram grubu sizlerle!

katıl

EN İYİ NETFLİX DİZİLERİ
@eniyinetflixdizileri

Faydalı ve çok kaliteli dizi filmlerin paylaşımlar yapan sizlere keyifli vakit geçirmenizi sağlayan arşiv kanalı Telegram grubu sizlerle!

katıl

FİLM VE DİZİ PAYLAŞIM
@FİLMLER_PAYLASİM

Film ve dizileri ücretsiz bir şekilde izliyebileceğiniz kaliteli yayın sunan, keyif alacağınız filmler paylaşım Telegram grubuna sizleride bekliyoruz!

katıl

EFSANE FİLMLER
@EFSANE_FİLMLER

IMDB’den düzenli olarak her gün sizler için en kaliteli sürükleyici film derlemelerinin yapıldığı EFSANE FİLMLER Telegram grubumuza sizleride bekleriz!

katıl

DİZİ-FİLM TELEGRAM GRUBU
@FİLMİZLEPLAY

Siz değerli dizi film fanatiği üyelerimize özel her gün düzenli olarak kaliteli içeriğe sahip izlenme sayısı yüksek olan içerikleri sizlerin hizmetine sunmaktayız her daim grubumuzda sizleride görmek isteriz!

katıl

İNDİR FİLM
@İNDİRFİLM

Birbirinden kaliteli IMDB’de yüksek oy oranlarına sahip filmleri özgürce indirebileceğiniz İNDİR FİLM Telegram grubu sizlerle!

katıl

FİLM ARŞİVİ TÜRKİYE
@FİLMARSİVİTR

Kalitesiz filmler ile zamanınızı çalmıyoruz vaktinizi çok keyifli bir şekilde geçirebileceğiniz hepsi birbirinden kaliteli içeriklere sahip filmlerimiz ile FİLM ARŞİVİ TÜRKİYE Telegram grubu sizlerle!

katıl

1080P FİLM DİZİ İZLE
@UHD1080P

Kaliteli full hd film ve dizilerin tadını çıkarabileceğiniz, ölmeden önce mutlaka izlenmesi gereken kaliteli, ilgi çekici içeriklerin yer aldığı 1080 FİLM DİZİ İZLE Telegram grubumuz sizlerin hizmetinde!

katıl

KURTLAR VADİSİ SİNEGRAF
@KV_SİNEGRAF

Yayınlandığı dönemde en çok izlenme alan Kurtlar vadisi dizisi bittikten sonra yoğun talep gördüğü için izleyicilere özel tekrar sunduğumuz seriler ile KURTLAR VADİSİ SİNEGRAF Telegram grubu sizlerle!

katıl

YABANCI DİZİ FİLM
@YDFVF

Siz değerli izleyicilere özel en kaliteli, yoğun ilgi gören yabancı dizi ve filmlerin bir araya getirildiği YABANCI DİZİ FİLM Telegram grubumuz hizmetinizde!

katıl

Telegram Film Kanallarında Paylaşılan İndirme Linkleri Güvenilir mi?

Telegram WhatsApp’tan sonra en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Telegram ‘da yer alan grup açma özelliği ile birçok alanda topluluk ve kalabalık gruplar görmek mümkündür. Keza Telegram Film grupları da buna dahildir. Son dönemlerde Telegram gruplarında ücretsiz ve reklamsız film linkleri paylaşılmaktadır. Söz konusu uygulamada yer alan Film grupları ve paylaşılan linkleri hakkında tüm detaylar yazımızda bulunuyor.

Telegram’ da onlarca hatta yüzlerce film kanalı bulunuyor. Bu kanalların temel amacı ücretsiz bir şekilde grup üyelerine film izleme imkanı sağlamaktır. Bunun için de filmlere dair link paylaşımları yapılmaktadır. Dolayısıyla bu paylaşılan bu linklerin ne denli güvenilir olup olmadıkları da merak konusu.

Belirtmek gerekir ki Telegram uygulamasında bulunan birçok film kanalı güvenilirdir lakin az da bazılarına güvenmek biraz tehlikeli olabilir. Dolayısıyla genel olarak Telegram Film Kanallarında paylaşılan indirme linkleri güvenilirdir denebilir.

Telegram Film Grupları Güncel Paylaşım Yapar mı?

Telegram film gruplarına dair merak edilen en önemli diğer bir soru da güncel olarak paylaşım yapma konusudur. Nitekim söz konusu uygulamada bulunan birçok film paylaşım kanalı ( grubu) günceldir. Dolayısıyla da güncel olan her fil paylaşım grubu güncel filmlerin linklerini paylaşabilmektedir.

Şunu belirtmek gerekir ki eskiden kurulan ve çoğu zaman aktif olmayan Telegram film grupları güncel paylaşım yapmazlar. Bu nedenle vizyona yeni girmiş olan film linklerini söz konusu bu gruplarda görmek zordur. Dolayısıyla yeni açılan ve etkileşim anlamında iyi olan Telegram film grupları güncel paylaşım yapmaktadırlar.

Telegram’da İzlenen ve En Çok Sevilen Film Türleri Nelerdir?

Telegram’ da daha öncede belirtmiş olduğumuz gibi izlenime giren her türlü film linklerini bulabileceğiniz gruplar bulunuyor. Buradan izlenime giren her türlü filmi link halinde ücretsiz bir şekilde indirme şansınız bulunmaktadır. Peki Telegram’ da izlenen ve en çok sevilen film türleri nelerdir?

Genel olarak ülkemizde sevilen film türleri şüphesiz Aşk temalı macera filmleridir. Dolayısıyla da Telegram’ da en çok izlenen ve sevilen film türleri Kısaca;

 • Aşk
 • Bilim Kurgu
 • Macera, Aksiyon
 • Drama
 • Western
 • Korku ve Fantezi

Gibi türler öne çıkmaktadır. Telegram’ da en ünlü film gruplarına bakıldığında yukarıdaki film türleri en çok izlenen ve olumlu dönüşler alan türler olarak karşımıza çıkıyor.

Ücretsiz Netflix İzleme Yöntemleri Telegram Kanallarında Var mı?

Telegram gruplarına yönelik en çok merak edilen diğer soru da ücretsiz Netflix izleme yöntemlerinin Telegram da var olup olmadığıdır.

Telegram film gruplarının içerisinde sıklıkla Netflix filmlerinin ücretsiz bir şekilde linklerinin paylaşıldığını görebilirsiniz. Kaldı ki Netflix platformunda yer alan filmler, ülkemiz başta olmak üzere dünyada en çok izlenen ve beğenilen filmlerdir.

Dolayısıyla Netflix filmlerinin ücretsiz linkleri her Telegram film grubunda mevcuttur. Bu gruplara dahil olan her birey söz konusu film linkleri ile birlikte Netflix filmlerini ücretsiz bir şekilde izleyebilme imkanı bulabilir.

Telegram Dizi Kanalları Yeni Dizilerini Paylaşır mı?

Telegram uygulamasında nasıl ki film grupları bulunuyor ise benzer şekilde dizi grupları da bulunmaktadır. Öyle ki Telegram’ a genel olarak bakıldığı takdirde dizi gruplarının film gruplarına oranla daha etkileşimli ve güncel olduğu görülebilir. Bu bağlamda Telegram dizi kanalları yeni dizi paylaşımları yapmaktadır.

Telegram dizi kanalları ya da diğer bir ifade ile dizi grupları film kanalları mantalitesinde çalışmaktadır. Gruplara basit bir şekilde üye olan her birey grupta yer alan dizileri rahatlıkla izleyebilir.

Telegram Dizipal Benzeri Kanallar Hangileridir?

Dizipal, hem internet mecrasında hem de Telegram grubu noktasında bilinen en iyi dizi ve film paylaşım siteleri arasında yer alır. Dizipal Telegram grubu buna doğru orantılı olarak oldukça yüksek üye sayısına sahiptir. Peki Dizipal alternatifi ya da benzeri kanallar hangileridir?

Telegram Dizipal benzeri kanallar güncel liste ile şu şekildedir;

 • Film ve Dizi Paylaşımları
 • Yabancı / Türk Dizi ve Film Telegram Grubu
 • Efsane Filmler Telegram Kanalı
 • Süzerfilms Telegram Kanalı
 • Film Telegram GurbuQ

Yukarıda yer alan Telegram dizi kanalları Uygulamada en popüler olan Dizipal kanalına alternatif olarak seçilebilir. Söz konusu gruplarda yüzlerce yerli ya da yabancı filmleri izleme fırsatına erişebilirsiniz. Bu noktada ilgili gruplara basit bir şekilde üye olmanız yeterlidir.

Telegram Yerli ve Yabancı Dizi Paylaşımları Yasal mı?

Telegram uygulamasında yerli ve yabancı dizilerin nerdeyse hepsini izleme imkanı sunan birçok dizi kanalı bulunur. Bu kanallar bu hizmeti ücretsiz bir şekilde sunarlar. Dolayısıyla anca para karşılığı izleyebileceğiniz dizileri ücretsiz bir şekilde birebir izlemiş olursunuz. Peki yerli ve yabancı dizi Paylaşımları yasal mi, sorusu da doğal olarak akıllara gelmektedir.

Öncelikle net bir şekilde belirtmeliyiz ki Telegram yerli veya yabancı film grupları yasal değildir. O yüzden birçok defa söz konusu bu gruplar kapanmaktadır ve tekrar tekrar aynı amaçla benzer gruplar açılmaktadır. Sonuç olarak Telegram dizi kanalları yasal bir süreçte hizmet sunmazlar.

Telegram Kanalları Bedava Exxen İçerikleri Paylaşır mı?

Exxen, yerli film ve dizi uygulaması olarak son yıllarda ilgi ile karşılaşmıştır. Nitekim kurucusu olan Acun Ilıcalı Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi maçlarını da Exxen ‘de yayımlamaktadır. Bu bağlamda kaliteli dizi ve film içerikleri ile Exxen kısa sürede milyonlarca üyeye ulaşmıştır.

Telegram gruplarında son dönemlerde İlgi gören Exxen içerikleri de paylaşılmaya başlanmıştır. Nitekim bedava bir şekilde Exxen’ de en çok sevilen birçok dizi ve filmi izleme imkanınız bulunmaktadır. Dolayısıyla Telegram kanalları Bedava Exxen içeriklerini de paylaşırlar.

Telegram Kanalları Bedava Blu TV İçeriklerini Paylaşır mı?

Blu TV, Netflix uygulamasından sonra ülkemizde en çok rağbet edilen dizi film içerikli oluşumdur. Nitekim ilk online dizi ve film uygulamaları arasında yer almaktadır. İçerisinde bulunan yerli ve yabancı dizi, film ve belgeseller ile kısa sürede dikkat çekmeyi başarmıştır. Dolayısıyla da üye sayısında da artışlar söz konusu olmuştur.

Telegram kanallarında Nasıl Ki Netflix ve Exxen gibi uygulamalarda yer alan film ve dizileri gibi içerikler paylaşılıyor ise benzer şekilde Blu TV iverikleri de paylaşılmaktadır. Bugün Blu TV’ de yer alan en ünlü film ve dizileri Telegram Film Kanallarında sıklıkla görebilmeniz mümkündür.

Telegram Kanallarından Dizi İndirme Nasıl Yapılır?

Telegram genel manada bir mesajlaşma uygulaması olmasına rağmen bizlere film ve dizi izleme imkanı da sunuyor. Bu imkânını 3.10 sürümü güncellemesi ile birlikte mesajlaşmada paylaşılan görsel, video ya da dosyaların en fazla 2 GB kadar olabilmesidir. Bu şekilde Telegram Kanallarında dizi izleme hatta izlenen diziyi cihaza indirme gibi imkanlar ortaya çıkmıştır.

Telegram Kanallarında diziyi cihazınıza indirmek de oldukça basittir. Öyle ki aşağıdaki adımları izleyerek 1 dakika bile sürmeyen işlemle indirme işlemini tamamlayabilirsiniz;

 1. Öncelikle herhangi bir Telegram dizi kanalına girin.
 2. Burada önünüze muhtemelen birçok dizi linki bulunacaktır. Üstte dizi linki ve açıklaması ile birlikte alta video penceresi şekilde.
 3. Sol üst kısımda bulunan bulut işaretine tıklamanız sonucu indirme işlemi başlar.

Telegram kanallarından dizi indirme işlemi bu şekilde basit adımlardan meydana gelir.