Hayatımızın her alanına girmiş ve çıkmayada hiç niyeti olmayan teknolojinin, çağın şartlarına ayak uydurmanın ötesinde geleceği şimdiden yakalamaya çalışan kişi, kurum ve kuruluşlara hizmet veren şirketimiz çözüm odaklı ve müşteri memnuniyeti konusundaki hassasiyetiyle adeta sektörün en ileri karakolu haline gelmiştir.

Telegramkurdu olarak müşterilerimize bilişim teknolojisi konusunda danışmanlık yapmaktayız. Sizler için yeni sistemler geliştirme hizmeti ve entegrasyon sürecinin yönetimi konularında hizmet sunmaktayız. 
Teknolojinin hayatımıza getirdiği yenilikler ve iş fırsatlarını değerlendirmek isteyen ileri görüşlü inovatif kişi ve kurumlara kaliteli, güvenilir ve ilkeli hizmetimiz ile  en verimli ve güncel programları sunuyoruz.

Kurumsal kimliğe ulaşmış büyük şirketler ile kamu kurum ve kuruluşlarına bilişim, yazılım entegre işlerinde ve  otomasyonunda hizmet sunduğumuz gibi web yazılımı ve tasarımı alanında kendini ispatlamış uzman kadromuz ile ihtiyaç duyduğunuz  her an yanınızdayız.

Şirketimiz çoğu müşterisi ile uzun yıllardır herhangi problem yaşamadan çalışmasının en önemli sebebi müşterilerimizin yazılım konusunda ihtiyaç duyduğu her şeyi veya karşılaştıkları problemleri bir görev ve sorumluluk bilincinde çözüm odaklı sonuca ulaşması en büyük sebebidir.

Telegramkurdu websitemizin çalışma prensibi oldukça basittir; Müşterimizin işini kendi işimiz gibi görmek ve işlerini en az onlar kadar iyi tanımak. Olumlu ve esnek tutumumuz, teknolojiyi müşterilerimizin gereksinimlerine uygun biçimde uyarlayabilmemize ve şekillendirebilmemize imkan sunmaktadır. Odak noktamız müşteri ihtyaçları, mutluluğu ve sorunlarının çözümü.

Sonuca götüren çalışma sistemimiz; ihtiyacını tespit et, buna uygun çözümü üret, test et, teslim et ve problemi ortadan kaldır ve kolaylık sun.

Telegramkurdu olarak bahsettiğimiz tüm bu memnuniyet ve başarıların arkasında alanının en iyi üniversiteleri başarıyla bitirmiş personellerden oluşan büyük ekibimiz ve kendini sürekli geliştiren yönetim kadromuz bulunmakta.

Bilişim teknolojileri sektöründe gelişim ve değişim öncüsü firmalar arasında yer alan şirketimiz 20 yılın tecrübesi ve güveni ile gelecek yıllarda teknolojinin arkasında değiş yanında ve hatta önünde koşmaya devam edecektir.

Telegramkurdu.com, telegram alanında, sosyal medya, ekonomi haber gibi konularda uzman editör ve yazarlarıyla uzman telegram gruplarına ve site ziyaretçilerine yüksek marka kalitesi ve dinamik veri kaynakları ile hizmet vermektedir.

Yeni keşifleri, gündemi yakından takip eden Telegramkurdu.com internet dünyasının ve sosyal medyanın hemen hemen tüm sorularının yanıt bulacağı bir sitedir.

Telegramkurdu.com ulaştığı başarının ardında, kullanıcı odaklı hizmet anlayışı bulunmaktadır. Bu bakış açısının bir neticesi olarak, site alanında uzman ve saygın kanalların ve sosyal medya gruplarıyla iş birliği yapmaktadır. Telegramkurdu.com sitesinde başlıca aşağıdaki gruplar ve kanalları mevcuttur;

 • Teknoloji
 • AÖF ve üniversite
 • Kripto para
 • Film ve dizi
 • Oyun
 • Borsa ve hisse
 • Haber
 • Ticaret
 • Spor
 • Yabancı dil
 • Sohbet
 • Fırsatlar

Kategorilerinde vizyonumuza, misyonumuza uygun ve kullanıcılara maksimum fayda sağlamak esaslı, yüzlerce grup ve kanal aracılığıyla, bilgi ve insanı buluşturan sanal bir köprü vazifesi görmektedir.

Telegramkurdu.com olarak değerli ziyaretçilerimiz için çıktığımız bu yolda kendimizi sürekli güncelleyerek ve bünyemize dâhil ettiğimiz yepyeni kanallar ve gruplar ile internet dünyasında en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğiz.