LİDER BORSA KRİPTO HİSSE SENEDİ ANALİZ
@liderrborsa

Hisse senetleri ve Fırsatlar diyarı olan alt coin analiz bedava kripto para kazanma şansı sunan, ücretsiz alım satım tüyoları veren paylaşım yeri

katıl

hissebaz
@hissebaz

Her gün düzenli borsa, dolar, euro, altın, sterlin gibi değerli para birimleri için aylık ve yıllık analizlerin gerçekleştirildiği para haberleri

katıl

hisse merkezi
@hissemerkezii

Borsa ve hisse senetleri için bilgilendirmelerin yapıldığı, kaliteli analizler ile siz değerli yatırımcılara fikir ve önerilerin sunulduğu borsa haberleri

katıl

borsa fatihi
@borsafatihii

Türkiyede en geniş çapta borsa keşfi yapan kullanıcı memnuniyetine çok özen gösteren tek kaliteli hizmet sunan Telegram ortamlardan birtanesi!

katıl

borsanın kalbi
@borsaninkalbi

Profesyonel deneyimli kadrosu ile yatırımcılarına sağlam analizler sunan, yapılacak olan yatırımlarda müşterilerine güvenilir yatırım tavsiyeleri

katıl

borsa tatlıcısı
@borsatatlicisi

Hisse senetlerine dair tüm bilgilendirmelerin yapıldığı tahmin ve doğru güvenilir yatırım önerilerinin kaliteli paylaşıldığı yer.

katıl

LA CASA DE BİST
borsapasam

Borsa, hisse senedi kısaca bist analizleri ile en kısa sürede sizlere yüksek kazançlar elde etmenizi sağlayan Telegram grubu

katıl

borsa meclisi
@borsameclisii

Borsa üzerine çalışmaların yürütüldüğü, güvenilir analizlerin yapıldığı bilgi paylaşımlarının sizlere aktarıldığı sözlük gibi Telegram ortamı!

katıl

PlatformTube Gram, Altın, Gümüş, Emtia
@PLATFORMTUBE

Gram, Altın, Gümüş, Emtia gibi maddelerin son dakika haberlerinin paylaşıldığı hızlı ekibiyle profesyonel bir gruptur.

katıl

BİTCOŞAR Yatırımcı
@BİTCOSARYATİRİMCİ

BİTCOŞAR Yatırımcı, sizler için son dakika bitcoin haberlerini atılan tweetleri, önemli analizlerin paylaşıldığı bir kanaldır.

katıl

Çizgili BiST
@cizgilibist

Hisse senedi piyasasında sizlere her zaman kaliteli hizmet ve teknik analizler sunar

katıl

BORSA DOSTLAR KONAĞI
@borsadostlar

Borsa dostları ile hisse senetlerine dair en güncel ve son dakika haberlerin yer aldığı bitcoin Telegram grubu sizlerle!

katıl

Lider Crypto
@LİDERCRYPTO

Türkiye’nin en iyi analiz ve teknik fikirlerin günlük olarak verildiği aktif telegram kanalı.

katıl

Piyasa Konseyi | Bitcoin, Dolar, Altın Analiz
@PİYASA

Tüm Coinlerin, tüm para birimlerinin tartışıldığı ve analiz edildiği aktif telegram grubu.

katıl

GÜNLÜK BİTCOİN, DOLAR, ALTIN, EURO KURLARI
@PARARAPORU

Günlük sürekli olarak tüm gerçek ve sanal para birimlerinin periyotlar ile aylık, yıllk ve günlük olarak tahminlerinin ve analizlerinin yapıldığı telegram kanalıdır.

katıl

ROBİN HOOD TRADE
@BorsaRobinHoodTrade

Coin ve para birimlerinin Robin Hoodu geliyor. Düşük gelirli yatırımcıyı kurtarmaya aday. Grafik analiz çalışmaları yapan telegram borsa kanalı.

katıl

DERİN KONSEY- EN BÜYÜK BORSA
@DERİNKONSEY

Coin ve tüm para birimlerinin analizlerini tamamen profesyonelce yaparak derin konseyde paylaşıyor. Sizde bu derin konseye girmek için kanalımıza katılın.

katıl

Kripto Sepeti
@KRİPTOSEPETİ

Türkiye’nin en kalabalık kripto analizlerinin paylaşıldığı telegram kanalı. Kar amaclı güdülmemektedir.

katıl

BORSA BİST TEKNİK ANALİZ
@BORSABİSTANALİZ

Deneyimli analiz kadrosuyla küçük yatırımcıların dostu balinaların düşmanı. Telegram Borsa Kanalı

katıl

BORSA DESTAN
@DESTAN001

Sizde borsada destan mı yazmak istiyorsunuz. Grubumuza davetlisiniz. Kişisel analiz ve borsa tahminlerini ücretsiz yayınlıyoruz.

katıl

Kripto Emre
@KRİPTOEMRE

Kripto Emre ile sizlerde kripto kazançlarını arttırmaya hazır olun uçuşa geçiyoruz.

katıl

Kripto Yorum Analiz
@KRİPTOYORUMANALİZ

Kripto Yorum Analiz ile sizlere ücretsiz yatarım analizlerini günlük aylık yıllık olarak paylaşıyoruz.

katıl

Altın Döviz Yorumları
@ALTİNDOVİZYORUM

Altın ve döviz piyasaıyla ilgili yorumların ve analizlerin paylaşıldığı gruptur. Hepiniz davetlisiniz.

katıl

Bitcoin Türkiye - Altcoin - Gem - Defi
@BİTCOİNTURKİYE

Türkiye’nin altcoin ve bitcoin analizlerinin, haberlerinin anlık olarak düştüğü hızlı ekibiyle var olan Bitcoin Türkiye grubuna hepiniz davetlisiniz.

katıl

Telegram Borsa ve Hisse Senedi

Telegram anlık mesajlaşmalar üzerine kurulu bir uygulama olsa da çok fonksiyonlu bir sosyal araçtır. Özellikle grup ve kanal etkisi oldukça kuvvetlidir. Telegram borsa ve hisse senedi konusunda da gelişmiştir. Özellikle grup ağlarında borsa hakkında kapsamlı güncel bilgiler paylaşılmaktadır.

Borsaya merak uyan, yatırımlarını borsa üzerinden sağlayan kişiler Telegram ağlarından fikir alışverişi yaparak, gözlemleyerek yatırımın verimli hale getirmeye çalışır. Eğer kişiler borsa konusunda uzman olan doğru gruplar arasında yer alırsa ortaya gerçekten güzel kazanımlar çıkabilmektedir.

Ancak borsa ve hisse senetleri üzerine o kadar çok grup etkileşimi vardır ki bunları ayrıştırmak ve size en yarar sağlayacak olan gruplara dahil olabilmek büyük bir şanstır.

Borsa ve hisse senedi oldukça ciddi bir konudur. Telegram borsa ve hisse senedi gruplarında birçok sorunla karşı karşıya kalınabilmektedir. Borsa ve hisse senedine yatırım yapmak zaten başlı başına bir risktir. Telegram grupları eğer doğru bir şekilde kullanılmazsa borsa ve hisse senedi üzerinde ciddi dolandırıcılıklar söz konusu olabilmektedir.

Üyesi olacağınız borsa ve hisse senedi gruplarının iyi seçilmesi çok önemlidir. Bu yüzden güvenilir, çoğunluk tarafından kabul edilmiş borsa gruplarına dahil olmak çok sağlıklı olacaktır.

Telegram üzerinden borsa ve hisse senedi konusunda bilgi olmak, yatırımlarınızı güçlendirmek istiyorsanız çok dikkatli olmanız gerekir. Grupların gerçek amacını sağlaması bireyler açısından maddi ve manevi önemi bulunmaktadır.

Telegram Borsa Gruplarında Dikkat Edilmesi Gerekenler Nedir?

Telegram grupları birçok alanda faaliyet göstermektedir. Bu alanlardan biride borsa alanıdır. Borsa ve hisse senedi genel anlamda maddi yatırımları içerdiği için oldukça risk oluşturmaktadır. Yanlış alınan kararlar maddi batağa düşürmektedir. Bu gibi üzücü durumlar yaşamamak adına Telegram borsa gruplarında dikkat edilmesi gerekenler nedir gözden geçirmek gerekir.

Özellikle borsayı yeni yeni girmiş ufak yatırımlar ile kazanç sağlamak isteyen yatırımcılar borsa dolandırıcılarının avı haline gelmeye başladı. Bu yüzden sosyal ağlar üzerinden borsa yatırımları yaparken dikkat etmek çok önemlidir. Telegram’da borsa grupları içerisinde birçok kandırmaca olabilmektedir. Tuzağa düşmemek adına bazı konularda temkinli olmak gerekir.

 • Telegram borsa gruplarına katılma eğilimde bulunduysanız mutlaka araştırma yapmalısınız.
 • Borsa yatırımı uğruna kredi çekimi, satış gibi işlemler içerisine girmeyin.
 • Telegram herkese ücretsiz olarak açık olan bir uygulamadır. Dolayısı ile kendini borsa uzmanı gibi tanıtan her kişilere itibar etmeyin.
 • Farklı medya üzerinden borsa takibi yapıp, kendi analizlerinizi de ortaya koyun.
 • Güvendiğinin borsa uzmanlarını dinleyerek akılcı bir yol izleyin.
 • Gelen bildirimlerin doğruluğunu tespit edin.
 • Telegram üzerinde birçok borsa grup içeriği bulunur. Küçük bir araştırma yaparak doğru tercih yapın.
 • Bununla birlikte son güncel bilgilere göre Sermaye Piyasa Kurulu Telegram uygulamasında yatırım amaçlı kurulan tüm grupları uyarıyor. Suç unsuru taşıyan kişilerin grup açması yasaktır.
 • Bununla birlikte bu kişilerin gruplarında yer alan üye kişilerde suça ortaklık etmektedir. Dolayısı ile borsa gruplarına üyelik ince eleyip sık dokunulması gereken bir konudur.

Telegram Borsa Grupları veya Kanalların Ne Gibi Faydaları Olabilir?

Genel olarak borsa analizi yatırım yapabilmek için inanılmaz önemlidir. Borsa alanında başarıya ulaşmak için çeşitli borsa verilerini takip etmek oldukça sağlıklı olacaktır. Telegram borsa grupları veya kanalların ne gibi faydaları olabilir diyen çok çok yatırımcı bulunmaktadır. Elbette ki gerek televizyon haberlerinden gerekse borsa odaklı internet sitelerinden de borsa takibi sağlanabilir. Bu oldukça da sağlıklı bir durumdur.

Ancak Telegram grupları ortak hedefteki insanların bir araya gelmesinden oluşmaktadır. Bu sebeple paylaşımlar oldukça kıymetli olmaktadır. Ancak grubun tanınmış, güvenilir olması en önemli şarttır.

Telegram borsa gruplarında anlık analiz paylaşımları yapılarak kişilerin daha sağlam yatırımlara odaklanmasına yardımcı olur. Yatırımcılar görüş bildirerek, borsada oluşan iniş çıkışları takip edebilir. Borsa yatırımları her ne kadar kişiselde olsa güvenilir Telegram borsalarında olumlu olarak etkileme yapılabilmektedir.

Bu kişilerin yatırımlarının çoğalması ile sonuçlandığında faydaları olağanüstüdür. Telegram borsa ve hisse grupları arasında çeşitli video, resim paylaşımları yapılabilmektedir. Bu sayede kişiler borsayı adım adım takip etme olanağı bulabilirler. Özellikle tecrübeli yatırımcıların görüşleri grup üyelerin arasında önemli etki sağlamaktadır. Eğer doğru borsa grubu tercihi yaparsanız pişmanlık yaşamadan gelir sağlamanız muhtemel olacaktır.

Telegram borsa Gruplarındaki Dolandırıcılıklara Dikkat!

Telegram gruplarında dolandırıcılık büyük suçlar arasında sayılmaktadır. Bu yüzden Sermaye Piyasa Kurumu tüm yatırımcıları Telegram borsa gruplarındaki dolandırıcılıklara dikkat diyerek uyarmaktadır. Aslında telegram gruplarda dolaşan dolandırıcıları incelemeye alsa da arada kaynayan borsa dolandırıcıları olabilmektedir.

Bunun önüne geçebilmek için borsa grup üyelerine grup içinde oluşabilecek dolandırıcılıklara karşı dikkatli olmalarını öneriyor. Özellikle yatırımlarınızı sermaye piyasa kurumunca yetkilendirilmiş kurum veya kuruluşlardan üzerinden yapmak oldukça sağlam bir davranış olacaktır. Grup kişilerinin lafına kanarak bireysel hesaplarınızdan bir başkasına asla yatırım için para transfer etmeyiniz.

Telegram gruplarının genel amacı yatırım yapmak değil, analiz yaparak bireysel başarıyı sağlamaktır. Dolayısı ile ortaklık ve para yatırımı söz konusu olmamaktadır. Eğer böyle bir durum oluşuyorsa ilgili yöneticilere ve sermaye piyasa kurumuna şikâyet edebilirsiniz. Bu sayede internet üzerinden borsa dolandırıcılığı ile mücadelede bir adım atmış olursunuz.

En Popüler Telegram Borsa ve Hisse Senedi Grupları / Kanalları

Telegram oldukça geniş bir kitleye hitap eder. Borsa alanında da birçok grup ve kanal hizmet vermektedir. En popüler Telegram borsa ve hisse senedi grupları kanalları sayesinde bugün pek çok kişi yatırımlarında başarıyı sağlayabilmektedir.

Uzman borsa yorumcularının doğru tespitleri, analiz raporları ile elle tutulur, gözle görülür yatırımlar oluşturmak mümkündür. Ancak bu başarıların kalıcı olabilmesi adına seçici olmak mecburidir. Aksi halde büyük bir mağduriyet içine düşmek kaçınılmaz olacaktır. Kısaca en popüler olan grup ve kanallara örnekler verelim.

 • Robin Hood Trade
 • Borsa Babil
 • Borsa Bist Teknik Analiz
 • Borsanın Kalbi
 • Borsa Kâhini Pro Free
 • Borsa Tatlıcısı
 • Kripto Emre
 • Borsa Çilek

Borsa Sohbetleri İçin Tavsiye Edilen Telegram Grup Linkleri

Borsa sohbetleri analizlerin bildirildiği, üyelere tavsiyeler ve püf noktalarının anlatıldığı etkileyici paylaşımlardır. Borsa sohbetleri için tavsiye edilen Telegram grup linkleri ile gruplara kolayca bağlantı sağlanabilmektedir. Elbette ki Telegram grup ve kanalları sınırsız sayıda bulunmaktadır. Binlerce, on binlerce kanal bulunmaktadır.

Ancak bazı grup ve kanallar aradan sıyrılarak üyelere zengin içerikli borsa bilgileri sağlamaktadır. Kaliteli borsa analizleri yapan, üyeleri çıkarı olmadan yönlendirme sağlayan gruplar her geçen gün biraz daha kalabalıklaşmaktadır. Bu lider Telegram borsa gruplarının linklerini vererek borsa severlerin işini kolaylaştıralım.

Diğer Borsa Analiz için Takip Edilmesi Gereken Yerler ve Hesaplar

Borsa alanında büyümek ve gelişmek için mutlaka analizlere kulak vermeniz gerekir. Tek başına borsa yatırımlarımı yapabilmek oldukça riskli olabilmektedir. Bu yüzden uzman görüşü ile hareket etmek her zaman akıllıca bir yaklaşım olacaktır.

Telegram dışında diğer borsa analiz için takip edilmesi gerekilen yerler ve hesaplar da bulunmaktadır. Yapacağınız takipler sayesinde daha sağlam verilere erişerek doğru hamleleri yapabilmek mümkündür. Borsa sitelerinden analizler incelenerek akıllıca yatırımlar yapılabilir. Mutlaka takip edilmesi gereken siteler arasında Binance, Borsa İstanbul, TradingView, Investing, Forex ve Robin Hood gelmektedir. Bu sitelerin doğru takip kullanılması halinde sonuçlar oldukça şaşırtıcı olacaktır.

Bunun yanı sıra borsa analizi yapan çeşitli sosyal hesaplarda bulunmaktadır. Bu hesapları takip ederek genel bir borsa yorumlaması geliştirebilirsiniz. Birçok kaynaktan bilgi alarak aklınızdaki yatırımın doğruluğunu tespit edebilirsiniz. Farklı kaynaklardan aynı analizlere ulaşmak oldukça ferahlatıcı olacaktır.

Özellikle Twitter borsa yatırımcılarının takip ettiği sosyal platformlar arasında yer almaktadır. En iyi yorum ve analizler borsa uzmanlarınca değerlendirilerek halka açık olarak paylaşılmaktadır. Bu oldukça büyük şanstır. En bilgili uzmanlardan borsaya dair tüyolar almak oldukça yararlı ve bilinçlendirici olacaktır.

Telegramdaki Borsa Uzman Analizlerini Ne Derecede Güvenlidir?

Borsa her zaman söylenildiği gibi maddi yatırım odaklı olduğundan her zaman risklere açıktır. Bunun yanı sıra borsada hiçbir yatırım unsuru sabit kalmamaktadır. Mutlaka inişler ve çıkışlar olacaktır. Ancak uzman kişiler borsa hakkında en mantıklı analizleri yaparak, yapılması gereken tavsiyelerde bulunmaktadır.

Telegram borsa analizleri yapılan sosyal ağlardan bir tanesidir. Gruplarda bulunan yöneticiler ve üyeler borsa hakkında birtakım verileri paylaşarak fikir alışverişinde bulunmaktadır. Güvenilir olarak favori gösterilen gruplara dahil olmak oldukça avantajlı olacaktır. Her gruba güven duymak mümkün değildir.

Bu yüzden gruplara üye olmadan önce grup hakkında bilgi almak çok aydınlatıcı olacaktır. Borsa gibi önemli bir konuda herkse güvenmemek gerekir. Bunun ayrımına vararak gerekli önemleri alarak borsa gruplarına dahil olmak gerekmektedir.