KPSS TEST VE PDF KANAL
@kpss_guncel

KPSS sınavına hazırlanmakta olan öğrenciler ile birlikte farklı sorular çözmek ister miydin? KPSS Test ve PDF Kanalı sizlerle!

katıl

YKS TELEGRAM HAZIRLIK GRUB
@YKS_GRUPLARİ

YKS sınav ile alakalı olan en büyük Telegram grubuna katılıp PDF kaynaklardan ve testlerden yararlanabilirsin! YKS Telegram Hazırlık Grubuna hemen eriş!

katıl

İslami Soru ve Cevap
@SORUVECEVAP1

Telegram uygulamasında Dini ve İslami sorular arıyorsan ‘’Dini ve Zeka Soruları’’ Telegram Kanalı seni bekliyor!

katıl

FİZİK SORU ÇÖZÜM GRUBu
@FİZİKSORUMATİK

Fizik ile alakalı sana farklı bakış açısı katacak bütün soruları burada bulabilirsin! Fizik Soru Çözüm grubu seni bekliyor!

katıl

TELEGRAM MATEMATİK GRUB
@MATEMATİK

Matematik dersine ilgi duyuyorsan ve kendini bu alanda geliştirmek istiyorsan Telegram Matematik Grubuna ücretsiz olarak katılabilirsin!

katıl

Dijital Kitap Arşivi
@dijital_kitaparsivi

400 Bine yakın içeriği ile Telegram kanallarının en büyüğü olma yapısına sahip olan bu kanala katılarak her türlü kaynağı ücretsiz olarak kullanabilirsin!

katıl

MOTİVASYON GİRİŞİMCİ
@GİRİSİMCİ

Hedeflere doğru ilerlerken insanı her zaman ayakta tutan motivasyonudur! O motivasyonu kazanıp sinerjini yüksek tutmak istiyorsan Girişimci Telegram Kanalı seni bekliyor!

katıl

KPSS LİSANS TELEGRAM GRUBU
@KPSSLİSANS

KPSS sınavına hazırlanan kişiler için ders çalışma, soru çözme ve paylaşma grubu olarak kurulan KPSS Lisans grubu sizlerle!

katıl

Geometri Soru Çözüm
@GEOMETRİSORUCOZ

Geometri alanına hâkim olmak isteyen veya merakı olan kişiler için ortak fikirlerin paylaşıldığı bu gruba ücretsiz olarak katılabilirsin! Telegram Geometri Soru Çöz grubu sizlerle!

katıl

Matematik Soru Çözüm
@MATEMATİKSORUCOZ

Telegram Matematik kanalları arasında en aktif grup olma özelliğini taşıyan EN BÜYÜK MATEMATİK SORU ÇÖZÜM GRUBU sizlerle!

katıl

Kimya Soru Çözüm Grubu
@KİMYASORUMATİK

Kimya dersinin sınıf fark etmeksizin bütün konularıyla alakalı soru çözümü yapılan Kimya Soru Çözüm Grubuna ücretsiz olarak katılabilirsin!

katıl

MATEMATİK SORU ÇÖZME
@matematik_soruu

Matematik konularında çözemediklerini ve zorlandıklarını bu grup üzerinden paylaşarak yardım isteyebilirsin! Üstelik farklı soru içerikleriyle de kendini geliştirme imkânın da var!

katıl

Banka, KPSS, Kurum Sınavları
@BANKASİNAVLARİ

VakıfBank ve Bankalarla alakalı sınavlara girmek isteyen ve girecek olan herkes bu kanalda! Tamamen ücretsiz olan bu kanala hemen katıl!

katıl

sesli kitap
@sesli_kitapp

İlahiyat Din Hizmetleri Alan Bilgisi sınavlarıyla alakalı bütün içerikleri burada bulabilirsin!

katıl

YKS 2023 Soru Çözümü
@YKS_2021_TR

YKS sınavına hazırlanmakta olan öğrencilerle bu grup üzerinden konuşarak iletişim kurabilirsin! YKS 2021 Telegram grubu sizlerle!

katıl

YKS SORU ÇÖZÜM
@yks2022_soru_cozum

TYT-AYT-YDT ile alakalı bütün içerikler bu grupta! PDF ve Konu özetlerini ücretsiz olarak elde ederek sınavlara istediğin gibi hâkim olabilirsin!

katıl

lgs annelerine tavsiyeler
@lgs_annelerine_tavsiyeler

LGS sınavına hazırlanmakta olan öğrenciler için kurulan bu grupta ücretsiz olarak soru çözümleri, çalışma planları ve rehberlik desteği alabilirsin! LGS Matematik Soru çözümleri grubu sizlerle!

katıl

Almanca Döküman Paylaşım
@almancaogreniyorum

Almanca üzerinde kendini geliştirmek veya günlük pratik yapmak istiyorsan bu kanal tam sana göre! Almanca Pratik kanalı sizlerle!

katıl

DHBT
@dhbtsinavi

DHBT sınavına hazırlanan herkesin katılarak fikir sahibi olabileceği bu kanala tamamen ücretsiz olarak katılabilirsin!

katıl

DGS TERCİH DESTEĞİ
@DGSTERCİH

Antalya Tasarı Eğitim Kurumları tarafından oluşturulan bu kanalda DGS sınavı ile alakalı bütün içerikleri bulabilirsin!

katıl

PDF DERS NOTLARI
@tumdersPdf

Ülkemizde Eğitim üzerine yapılmakta olan bütün sınavlara ait kaynaklara bu telegram kanalı ile erişebilirsiniz! PDF ARŞİVİ Telegram kanalı sizlerle!

katıl

KPSS LİSANS - ÖNLİSANS - ORTAÖĞRETİM
@kpssonlisansortagretim

KPSS Lisans ve Ön lisans sınavları hakkında yeterli bilgi almak ve soru çözümleriyle kendini geliştirmek istiyorsan bu kanala katılabilirsin!

katıl

BİNBİR KİTAP
@BİNBİRKİTAP

PDF Paylaşımları, Çeşitli Soru etkinlikleri, Sesli Kitap çalışmalarıyla Telegram uygulamasının en farklı kanallarından bir tanesine ücretsiz olarak katılabilirsin! Binbir Kitap Telegram Kanalı sizlerle!

katıl

PDF - ATA - AUZEF - ANADOLU
@AkrepKralPdf

Soru bankaları ve konu anlatım kitaplarında yer alan içeriklere ücretsiz erişmek ister miydin? PDF Canavarı Telegram grubuna katılarak istediğin paylaşımlardan yararlanabilirsin!

katıl

TELEGRAM GRUBU
@EGİTİMYOLDASİM

Ülkemizdeki temel Eğitim sınavları hakkında soruların varsa Eğitim Yoldaşım Telegram grubundaki üyelere sorarak aklındaki sorulara yanıtlar bulabilirsin! Eğitim Yoldaşım Telegram grubu sizlerle!

katıl

YKS-KPSS Çalışma Kampı
@paragrafinnabzi

Türkçe Paragraf grubu YKS ve LGS sınavlarına çalışan öğrencilere Türkçe Paragraf konusuna daha farklı yaklaşmalarını sağlamaktadır! Ücretsiz katılarak faydanalabilirsin!

katıl

Yaz Okulu Bilgi Paylaşım
@yazokulubilgi

Eğitim sınavları ve genel kültür sorularıyla kendini geliştirmek ister miydin? Telegram Bilgi Arşivi kanalı sizlerle!

katıl

Chat | English Practice
@ingilizcequizchat

İngilizce seviyeni her geçen gün hızlı bir biçimde artırırken genel testler, konuşma pratiklerden faydalanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

katıl

Psikoloji Kitapları
@psikolojiktp

Psikolojiye karşı ilgisi olan ve merak ettiğiniz konular hakkında destek almak isterseniz Psikoloji Türkiye Telegram Kanalından faydalanabilirsiniz!

katıl

YKS KİTAPLARI
@tyt_ayt_kitaplar

Elde etmek istediğin PDF kaynaklarının tamamını Kitap Merkezi Telegram grubundan bulabilirsin! Kitap Merkezi Telegram grubu sizlerle!

katıl

EĞİTİM BİLİMLERİ
@egitimbilimleri21

Eğitim konusunda kendinizi geliştirmek istiyorsanız bu gruba katılmanız size çok fayda sağlayacaktır! Ücretsiz olarak erişebilirsiniz!

katıl

İNGİLİZCE ÖĞRENME
@İNGİLİZCEQUİZ

İngilizceyi öğrenmek isteyen ve geliştirmek isteyenler için oluşturulmuş olan İngilizce Quiz kanalına ücretsiz olarak katılabilirsin!

katıl

Matematik Grubu (Çılgın Profesör)
@MatematikGrubuuu

Matematik ve Geometri alanlarına dair bütün sorularını ve takıldığın yerleri bu grupta paylaşarak destek isteyebilirsin! Matematik Soru ve Çözüm grubu sizlerle!

katıl

Kelime Kültür Sanat
@kelimekultursanat

Kelime hazneni geliştirmek istiyorsan gruba katılıp çeşitli alıştırmaları öğrenebilirsin! İngilizce Kelime Öğreten Telegram Kanalı sizlerle!

katıl

Ücretsiz Udemy Kursları
@UCRETSİZ_UDEMY_KURSLARİ

Udemy sitesi üzerinde yer alan bütün ücretsiz kursları bu grup üzerinden yakalayıp kullanmaya başlayabilirsin!

katıl

Kitap Satış & Takas
@KİTAPSATİSTAKAS

Elinde bulunan eski kitapları satmak ya da takas yapmak mı istiyorsun? Kitap Satış ve Takas Telegram grubuna katılıp arayış içindeki insanlarla ücretsiz olarak konuşabilirsin!

katıl

Kpss Coğrafya
@kpsscografya

KPSS sınavına katılma adayı olan öğrencilerin bulunduğu bu grupta kendi fikirlerini ve düşüncelerini sunarak insanlarla sohbetler edebilir, yeni arkadaşlıklar kurabilirsin!

katıl

Yazılım Topluluğu
@yazilimtoplulugu

Yazılım sektörüyle alakalı Siber Güvenlik, Teknoloji ve çeşitli konuları daha içinde barındıran bu kanala kanala katılarak insanlarla fikirlerini paylaşabilirsin!

katıl

Cografyanın Kodları
@cografyaninkodlari

Eğitim üzerine olan sınavlarla alakalı Coğrafya konularını ve paylaşımlarına bu kanal sayesinde erişmek artık daha kolay! Coğrafya Telegram Grubu sizlerle!

katıl

yds yokdil yksdil
@yds_yokdil_yksdil

YKS sınavına aktif olarak hazırlanan kişilerin katıldığı bu gruba sende katılarak genel sohbetlerde bulunup çalışma arkadaşlıkları kurabilirsin! YKS Sohbet grubu sizlerle!

katıl

DGS sayısal
@dgs2022sayisal

DGS Sınavına hazırlanan Sayısal öğrencilerini içerisinde barındıran bu grupta insanlardan sınav hakkında fikirler alabilirsin, soru çözümlerinde bulunabilirsin veya kendi zorlandığın soruları onlara göndererek yardım isteyebilirsin!

katıl

YKS FKB SORU ÇÖZÜMÜ
@yksfkb

YKS Sınavına hazırlanmakta olan öğrencilerin katıldığı bu grupta tamamen eğlence yer almakta! Telegram grubu sizlerle!

katıl

İngilizce Soru ve Cevap
@ingilizcesorucozum

İngilizce öğrenmek isteyen kişiler bu gruba katılarak videolar, etkinlikler ve fotoğraflarla daha hızlı öğrenme imkânı yakalayabilirler! Learn English Telegram grubu sizlerle!

katıl

Ehliyet Sınavları
@EHLİYET

Ehliyet Sınavları hakkında detaylı bilgi almak ve fikir edinmek istiyorsan Ehliyet Sınavları Telegram grubuna ücretsiz olarak erişim sağlayabilirsin!

katıl

AUZEF ANA GRUP
@auzefanagrup

AUZEF Coğrafya Bölümü Merkez Telegram grubuna katılarak aynı bölümde bulunduğun insanlarla iletişim kurma fırsatı yakala!

katıl

KPSS DOKÜMANLAR
@KPSSDOKUMAN

KPSS sınavı hakkında bütün Dokümanlara bu grup sayesinde kolaylıkla erişebilirsin! KPSS Doküman grubu sizlerle!

katıl

İngilizce Arşiv
@ingilizcearsiv

Resimlerle desteklenmekte olan İngilizce pratiklerine ücretsiz olarak kullanabilirsin! Pictures English Telegram grubu sizlerle!

katıl

TYT Türkçe Soru Çözümü
@Turkce_TYT

YKS-LGS sınavlarında yer alan Türkçe sorularında veya konularında takıldığın yerleri Öğretmenler ve Öğrencilerle paylaşarak ücretsiz olarak öğrenebilirsin!

katıl

Kpss GK Grubu Lisans
@KpssGK2022

KPSS sınavı için hazırlanmış denemeleri KPSS Deneme Telegram Gruplarında ücretsiz olarak bulabilirsin!

katıl

PDF VE NOT PAYLAŞIM GRUBU
@pdfarsiv

Sınavlar için hazırlanmış bu Telegram grubunu kullanarak güzel paylaşımları görme fırsatı yakalayabilirsin! PDF Öneri Telegram grubu sizlerle!

katıl

Öğrencinin Sesi Sınıf Ders Grubu
@Lise11sinifSoruCozum

Grup derslerle ilgili bilgi verme ve bilgiyi paylaşma üzerine kurulmuştur. Sizler de YKS sınavına hazırlanmaktaysanız ücretsiz bir biçimde faydalanabilirsiniz!

katıl

NOT & PDF PAYLAŞIM
@tayfanotpaylasim

Her konuda yer alan eğitim videolarına ve çoklu arşivlere ücretsiz olarak erişim sağlayabilirsin! Telegram grubuna ücretsiz olarak katıl!

katıl

EĞİTİM BİLİMLERİ PDF-SORU
@kpssegitimbilimleri21

Sınavlar ile alakalı bütün derslerin konularını PDF halinde bu grupta bulabilirsin! Tüm Dersler PDF ve Soru Paylaşım grubu sizlerle!

katıl

italyanca ÖĞren
@italyancaogren

İtalyancayı kapsamlı bir şekilde öğrenmek isteyenler için tasarlanmış bu gruba ücretsiz olarak erişebilirsin!

katıl

TYT-AYT SORU ÇÖZÜMÜ
@YKSYKS

Tüm ders branşlarına ait konulardan soru çözümlerini ve konu anlatımlarını YKS Telegram grubunda bulabilirsin! YKS Telegram grubu sizlerle!

katıl

GEOMETRİ | SOR
@GEOMETRİ_SOR

Geometriye dair ayrıntılı bir şekilde soru çözümleri görmek istiyorsan bu grup tam sana göre! Sizde Geometri Sor Telegram grubuna ücretsiz olarak katılabilirsiniz!

katıl

Fransızca Öğren
@fransizcapratik

Fransızca öğrenimini film sahneleri, şarkı sözleri ve çeşitli testler ile sağlayan bu gruba katılıp kendinizi hızlı bir şekilde geliştirebilirsiniz!

katıl

öğrenci evi
@ogrencixevi

YKS-KPSS sınavı için hazırlanan konu anlatım ve soru kitaplarını PDF’li bir şekilde erişmek istiyorsan Eğitim kanalına katılabilirsin! Telegram kanalı sizlerle!

katıl

Öğrenci İşlerim
@ogrenciislerim

İnternet üzerinden öğrenci ilanları ve benzer konular ile para kazanmaya dair bilgiler burada Telegram Eğitim Kanalına ücretsiz olarak katıl!

katıl

Kitapkurdu Kütüphanesi
@kitapkurdukutuphanesi

300 Binden fazla kaynağın yer aldığı pdf’ler, denemeler, ansiklopedi vb. zengin çeşitler ile sizlere bilgi ve kültür zenginliği yaşatan Telegram grubu sizlerle!

katıl

Telegram Eğitim Kanalları ve Gruplarında Neler Var?

Telegram çok yönlü bir anlık mesajlaşma programları arasında yer almaktadır. Telegram uygulamasını diğer programlardan ayıran en önemli özelliği grup ve kanallar alternatifleridir. Müzikten, sanata, oyundan eğitime her türlü kategoride kanal ve grup bulmak mümkündür. 

Telegram eğitim kanalları ve gruplarında neler var öğrenmek birçok kişi için yararlı olacaktır. Eğitimin anlık olarak fikir alışverişi sağlaması oldukça öğretici olmaktadır. Telegram uygulamasını kişisel eğitim için kullanmak oldukça akıllıca olacaktır. Böylece kişi kendine hizmet etmiş olacaktır. Telegram’da eğitim kategorileri oldukça fazladır. Her birey eğitimini aldığı gruplara yoğunlaşarak bilgi hazinesini geliştirebilmektedir.

Telegram eğitim kanalları ve gruplarında neler var bilindiğinde gelişim olanağı çok kıymetlidir. Çünkü bu grup ve kanallarda sınırsız bir paylaşım söz konusudur. Dolayısı ile öğrenmek, eğitim almak istediğiniz branş hakkında kısa zaman içerisinde bilgi edinmek çok kıymetli olacaktır. Elbette ki Telegram aracılığı ile doğru grup ve kanallarda bulunmak eğitim durumunuzu olumlu olarak değiştirebilmektedir.

Telegram Eğitim Grupları

Telegram’da eğitim sağlayıcı gruplar oldukça fazladır. Telegram eğitim grupları öğrenim görmek istediğiniz alana bağlı olarak seçilmelidir. Söz konusu kişisel gelişim eğitiminizse bu alanda gruplara abone olmak işinize yarayacaktır. Bununla birlikle çeşitli sınav hazırlıkları içerisinde bulunan kişiler sınava uygun gruplarda yer alabilirler. Bu sayede sınava dair pek çok konuda bilgi sahibi olabilirler.

 • https://t.me/matematikderscalisma
 • https://t.me/ingilizce_soru
 • https://t.me/ucretsiz_udemy_kurslari

Telegram Ders Grupları

Telegram eğitim amacı ile kullanıldığında oldukça iyi sonuçlar almak mümkündür. Özellikle herhangi bir eğitim programında olan kişilerin kendi gibi hazırlık aşamasında olan kişilerle fikir paylaşımı içerisinde olması çok kıymetlidir. Telegram ders grupları çeşitli branşlarda ücretsiz eğitim şansını desteklemektedir. Grup içerisinde ders konularının işlenmesi, çıkan sorular ve çözümler birçok öğrencinin sınav sonuçlarını etkilemektedir.

Ders branşlarındaki eksikliklerin giderilmesi ve kaçırılmış konuların telafisi adına Telegram gruplarında faydalanmak akıllıca bir yaklaşımdır. Kişinin kendi eğitim durumunu geliştirmesi adına farklı gruplar içinde yer alması çalışma motivasyonunu da olumlu anlamda güçlendirecektir. Özellikle lise eğitiminde olan öğrenciler ders notlarını yükseltmek için Telegram uygulaması üzerinden ders gruplarına abone olabilir.

Böylece eğitimini ücretsiz olarak destekler. Daha küçük öğrencilerin ders notları edinebilmesi ve konuların iyi pekiştirilmesi açısından veliler ders gruplarına dahil olabilir. Sonucunda her öğrencinin ekonomik olarak özel ders alma şansı yoktur. Bu yüzden Telegram ders grupları oldukça ideal bir eğitim destekçisidir.

 • https://t.me/fiziksorucozumleri
 • https://t.me/turkce_soruu
 • https://t.me/auzefcografyamerkez
 • https://t.me/yksfkb
 • https://t.me/yksosyal

Telegram Üniversite Sınav Grupları

Telegram üniversite sınav grupları YKS sınavına girecek kişiler için oldukça önem taşımaktadır. Bu gruplar aracılığı ile sınav konularını daha verimli olarak gözden geçirmek mümkün olabilmektedir. Geçmiş soru içerikleri, soru cevap ve üniversite sınavına dair her şey YKS Telegram grupları aracılığı ile bulabilirsiniz. Çözümsüz kaldığınız anlamadığınız konularda grup üyelerinden destek almak oldukça yararlı olacaktır.

YKS konusunda güçlü gruplara dahil olan bireyler sınav için daha donanımlı olabilmektedir. Üniversiteye giriş hazırlıklarında bulunanların Telegram uygulamasını eğitim amacı ile kullanmaları oldukça fayda sağlayacaktır. Hayatı bütünü ile etkileyecek olan YKS sınavına hazırlık oldukça önemlidir. Bu sebeple eldeki olanakların değerlendirilmesi önemlidir.

 • https://t.me/yds_publishing_yks_dil
 • https://t.me/tayfayksduyuru
 • https://t.me/matsorucozumuu
 • https://t.me/fizik_soru_grubu
 • https://t.me/matematik
 • https://t.me/yksyks

Telegram KPSS AÖF gibi Sınav Grupları

Telegram KPSS ve AÖF sınavlarının etkili geçmesinde önemli rol oynamaktadır. Telegram KPSS AÖF gibi sınav grupları sayesinde kişiler geçmiş soruların çözümlerini sağlayarak konulara adapte olabilirler. Geçmiş yıllara ait soru çözümleri kişilere fikir verebilmektedir.

Özellik AÖF sınavında başarı kaydetmek isteyenler mutlaka geçmiş testler hakkında bilgi sahibi olmalıdır. KPPS sınavı ise meslek hayatını doğrudan etkileyeceğinden başarı sağlamak için çeşitli gruplara dahil olunması oldukça yararlı olacaktır.

 • https://t.me/kpsslisans
 • https://t.me/kpssdokuman
 • https://t.me/kpss2020platformu
 • https://t.me/acikogretimaof
 • https://t.me/joinchat/VXA6KwLAEn1DCwI6